9.IHC Písek1538:6312
10.HC Lední Medvědi Pelhřimov1449:7411

Klatovy v Moravských Budějovicích ani neskórovaly

11.11.2017

Už je to takřka tradicí, že z venkovních zápasů se Klatovy vracejí bez bodů. Stejně tomu bylo i v sobotním na ledě Moravských Budějovic. Tak klatovští prohráli 4:0. Domácí o svém triumfu rozhodli ve 2. třetině, když třikrát překonali Sochůrka.

Klatovy pokračují v tradici neúspěchů na ledě soupeře

08.11.2017

Opět nepovedené venkovní utkání si připsali hokejisté Klatov. Tentokráte prohráli v předehrávce 24. kola na ledě Tábora 7:3. Domácí šli od úvodu za vítězstvím a už v první třetině si vypracovali třígólové vedení, které už nepustili.

Zítra čeká Klatovy předehrávka ''vánočního kola'' na ledě Tábora

07.11.2017

Česká část druhé ligy má zítra volno. To ovšem neplatí o klatovských hokejistech, které čeká předehrávka vánočního kola na horkém ledě Tábora. Do zápasu jdou v roli favorita domácí, ale Klatovy se ale umí na Tábor nabudit, což už v minulosti několikrát do

Ani srdnatý výkon na lídra nestačil

04.11.2017

Ani parádní výkon nepohl Klatovům ke skalpu lídra z Havlíčkova Brodu. Klatovy byly sice v ůvodu utkání aktivnější, ale skore otevřeli hosté. Poté se hra vyrovnala, ale hosté působilijistějším dojmem.